22'nin uğuru...Günler günleri, aylar aylar kovalıyor  zaman o kadar hızla akıp gidiyor ki 22 eylülde ayşe 4.ayını bitirmiş olacak, biz de evliliğimizin biten 4.yılını kutlayacağız :)

 

Ayşem parmak emmeye devam ediyor, geçenlerde gezeen erken bizi yolda seven genç bir abla '' aa parmak emiyor, emmesin ben 3 ay önce bıraktım çok zor oluyor dişler yamuk çıkabiliyor v.s..'' diyince iyicene moralim bozuldu... bakalım önümüzdeki hafta doktorumuz bu konuya  ne diyecek ve ne önerecek.


Nazar boncukları bizim çekirdek ailemizi temsil ediyor, en küçük olanı Ayşe, ortanca ben, en büyük olanı babamız :) Suyun içindeki misketlerim, kitaplarım...
 

Bu aralar kendimi kitaplara verdim, ayşe'nin uyuduğu zamanlarda romanların büyülü dünyasında kendimi kaybediyorum...Önce Canan Tan '' yüreğim seni çok sevdi''  ardından Gregg Loomis '' Pegasus Sırrı ''  sonrasında 3-4 günde bitirp kendimi takdir ettiğim ama bir o kadar da uykusuz kaldığım  Philippa Gregory'nin '' Bloyn Kızı'' özellikle 820 sayfayı bir çırpıda okuyup üzerine birde filmini izleyince gene aynı hayalkırıklığını yaşadım, film kitabın yanında o kadar sönük, kötü ve çarpıktı ki Scarlett Johansson ve Natalie Portman bile durumu kurtaramamış.  Şimdilerde Sophie Kinsella '' beni hatırladın mı''  ve Lesley Lokko ''Acı Çikolata'' ile flört ediyorum.

 

Benden diğer bir haber de artık ANNEYİZ.BİZ dergisinde bir köşemin olması ne güzel değil mi :))  ekim ayından itibaren yeni köşemde sizelerle birlikteyim.

 

sevgiler

aslı

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !