Keyifli Bi Haftasonu...Geçen hafta sonu felekten bir gün çalalım dedik...sabah erkenden herzaman ki gibi kalktık :))  Ayşe sultanın kahvaltısını hazırladık, harala gürele yedirdik, sonra çantası kontrol edildi eksikleri tamamlandı falan filan neyse evden bir şekilde çıkıp kendimizi yollara atabildik. Palladium'a gittik efendim :)))  orda cookshop diye bir rest.&cafe var bendeniz çok seviyorum burayı.

Sabahın köründe gittiğimiz alışveriş merkezi çok sakindi..cafede bizim dışımızda çocuklu bir aile daha vardı ve onlarda kahvaltı ediyorlardı ...biraz hoşbeş ve sonunda kahvaltımıza kavuştuk :))

aşağıda sağdan 1. nutella :))) yani mutella bile vardı daha ne istiyim ...içeriye stand kurup bu kutup ayıcıklarını getirmişler. Ayıcıklar baby tv de çalan ''hokey pokey'' şarkısını çalıyorlar  ben hemen mırıldanmaya başladım .

 sağ ayak öne ve  şimdi de geriye
şimdide sol ayak
etrafında dön haydi hokey pokey yapmanın tam zamanı
aşağı eğil şimdi şimde de yukarı
aşağı eğil şimdi şimde de yukarı .........

allahım kabus gibi kendimi susturamıyorum neyse hemen bi fotoğraf çektirip şarkıyı unutmak için oradan kaçtık :)))   (şimdi de dilime takıldı)
Bu kadar güzel bi kahvaltı etmem, boşalan ekmek sepetinin sürekli dolmasına rağmen, ordan çıkıp, arkadaşım Çiğdem'de kızımla birlikte kızlar partisine katılarak sofrada ki herşeyden yeme becerisini gösterdiğim için ayrıca beni tebrik edin lütfen :))) allahım bu iştahım ne zaman kapanacak, tamam süt veriyorum ama ineklerin de hali ortada ....

çidoşun herşeyi antika olan salonuna Ayşecik çok ilgi gösterdi nerdeyse antika herşeyi elliyesi vardı allahtan daha ayaklanmadılar :)))

çidoşun sofrasıçidoşun makaronlarıçidoşun havuçlu kekineyse haftasonu bitti..siz sağ ben selamet çıktım bir hafta hiç bişi yemedim ama gene h.sonu geldi gene davetler, gene sofralar  , off offf.... 

sevgiler
aslı
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !