Mutlu Yıllar Edoş & Barbie Pasta...

 

Herkese merhabalar,

 

Geçen hafta bahsettiğim gibi cumartesi edoşumuzun 3. yaşını kutladık...Eda benim yeğenim oluyor. Mart ayında ''Aslı biliyormusun 13 Nisan benim doğum günüm '' diye başlayan diyaloglarımız, edoşun bana gözlerinde ışıltıyla istediği pastayı tarif etmesi hatta bu pastanın dans eden ve şarkı söyleyen hareketli bir barbie olmasını istemesine karşın, halasının hamile olması, artık çok çabuk yorulması ve hareketli pastayı henüz keşfedememiş olmasından dolayı bu barbie pastasıyla doğumgününe eşlik ettik... Ufak tefek kusurlardan sonra gene de içime sindi diyebilirim, edoşumuz pastayı beğendi ve çok mutlu oldu...ben de o mutlu olduğu için çok mutlu oldum...

 

 

pastamız illa ki pembe oldu :)) bendeniz bu aralar zaten herşeyi unuttuğum için pastayı yaparken de 1 pandispanya katını koymayı unuttum :((  bu yüzden daha yüksek olacakken bu boyda oldu naapalım serde hamilelik var ..o 1 katı da koysaydım daha uzun ve tam barbie gibi beli ince, eteği daha kabarık inecekti, sonrasında üzüldüm ama pastayı kapladığım için fazla yapacak birşeyim kalmamıştı..

 

Bu aralar dişim çok ağrıyor ...4 gündür diş ağrısı çekiyorum..en son pazar sabaha karşı saat 03:30 da zonklamayla uyandım, eşimi uyandırdım...o kadar ağrım oldu ki diş hastanesine gidelim bile dedim..ama sonra aradık (7/24 çalışıyorlar) pek birşey yapamayacaklarını söylediler, röntgen çekilemiyor, görünürde bir çürük yok, muhtemelen diş etlerimde aşırı bir hassasyiyet oluştu :((  bakalım yarın gene de dişçime gideceğim.. aslında 9 ay çok uzun bir süre ve bu arada hiçbirşey yapmadan olabilecek sağlık sorunlarını atlatmanız gerekiyor, ne kadar zor dimi..

 

bu da günışığında çektiğimiz bir kare :))  görmemişin barbie pastası olmuş modundayım gene hehe :)))  edoş üzerindeki boncukları tektek kopararak yedi, hatta barbieyi dolaba koyduğumuzda gidip gelip eteğinden bir parça koparıp ''hııım çok güzel olmuş'' dedi..kendileri en çirkin saçlı barbiesini verdiği için saçlarımızı topladıysak da ancak bu kadar olabildi :))))

 

canım yeğenim doğum günün kutlu olsun, hergünün doğum günün gibi olsun, yüzün hep gülsün, gözlerindeki pırıltı hiç sönmesin inşallah.

 

sevgiler

aslı

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !